The Midnight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Midnight Academy

Uneori, pentru a descoperi adevarul, e nevoie sa muti muntii din loc
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cabinetul medical

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Riku Shingemori

Riku Shingemori


Mesaje : 58
Data de înscriere : 25/08/2011

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:19 am

-Nu-i nimic ii spuse acesta inaite de a adormi.Cat timp aceasta dormea el o privea uitandu-se la ea si dupa cateva minute atipise pe scaun in timp ce astepta sa vina o asistenta sau doctorita pentru ai confirma starea fetei.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:28 am

După o oră,Isabella se trezește și vede că Riku adormise.Nu îl trezise,dar se uita la el,zâmbind.Fata se simțea mai bine,dar nu se ridicase din pat,Își mutase privirea pe tavan,privind în gol timp de câteva minute.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Riku Shingemori

Riku Shingemori


Mesaje : 58
Data de înscriere : 25/08/2011

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:33 am

Acesta fiind adormit viseaza unele amintiri din trecut pe care nu le-a spus inca nimanui si le pastreaza in secret fara a parea ca ar putea ascunde ceva desi pentru el uneori pareau ca un cosmar aceste amintiri uneori nu erau chiar asa mai ales din cauza faptului ca erau secretele lui pe care inca nu le aflase nimeni despre el.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:41 am

Isabella închise din nou ochii,dar nu adormise.Se gândea la ce?La nimic.Mintea îi era goală,nu avea nimic în minte.Era ca o păpușă.Fără nimic în cap.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Riku Shingemori

Riku Shingemori


Mesaje : 58
Data de înscriere : 25/08/2011

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:55 am

Acesta se trezise din somn aratand oarecum uimit de ceea ce visase si putin ganditor iar dupa aceea o observa pe fata ca se trezise.
-Hey ai dormit bine sau te-a trezit sforaitul meu? o intreba-se aceasta in timp ce incerca sa se calmeze dupa acel vis.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:06 pm

-Am dormit foarte bine...mă simt mai bine. zice ea chicotind
-Vreau să ies de aici..... se plânse fata.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Riku Shingemori

Riku Shingemori


Mesaje : 58
Data de înscriere : 25/08/2011

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:21 pm

-Pai vei putea iesi dar dupa ce va veni o asistenta sau cel doctorita care a avut grija de tine sa ne spuna starea ta oricum daca ma gandesc mai bine mai bine ma duc sa o caut pe una dintre ele sa vedem ce spune dar mai intai trebuie sa dau un telefon daca nu te superi.
Acesta iesise din camera fetei sunand pe cineva iar dupa aceea merse sa o caute pe doctorita.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:56 am

Isabella se ridicase din pat,și cu greu se duse la geam.Picase de câteva ori jos,lovindu-se dar măcar ajunse la geam.Scoase capul pe geam.Afară era foarte cald,era cam ora prânzului.Fata închise ușor ochii,zâmbind.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Cabinetul medical - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cabinetul medical   Cabinetul medical - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cabinetul medical
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Midnight Academy :: The Midnight Academy :: Cabinetul mediacal-
Mergi direct la: