The Midnight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Midnight Academy

Uneori, pentru a descoperi adevarul, e nevoie sa muti muntii din loc
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prin templu

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:33 am

-Normal ca nu. Nu puteam sa o las sa faca rau. Era o vrajitoare de magie neagra. Mie nu imi place sa lucrez cu intermediari. Nici vrajitoare de magie alba, macar. Daca e sa dau sange de la mine dau direct bolnavlor care au nevoie. Sangele zeilor are culoarea auriu-transparent si este foarte puternic. Contine foarte multi anticorpi si forte multe substante active. unui om nu ii trebuie decat o singura picatura si se insanatoseste. prea mult sange de zeu ar putea avea efecte adverse ca: leucemie, incordarea muschilor, saderea temperaturi corporale, coma sau moarte sau schimbarea structurii ADN si mutatii. Asta deoarece corpul uman nu e facut sa reziste la asa ceva si chiar si acea picatura trebuie sa fie compatibila.
Sangele de zeita daca e administrat corect, poate vindeca boli incurabile.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Vin Aug 26, 2011 4:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:47 am

-Iar sunt speriată și umpic confuză...
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 5:01 am

-Cred ca e normal. Oricine a vazut o zeita pana acum, a spus ca se simte speriat si confuz. Numai ca eu as vrea sa te linistesti, ca nu iti fac nici un rau. Dupa ce spusesem sta f o magie si apare pe masa un platou cu fructe.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:13 am

-Știu că nu ne faci nici un rău....dar nu sunt obișnuită să văd zeițe.
Isabella luase un măr de pe platiu și mușcase o gură din el,după se opreise.
-E otrăvit?
Isabella se speriase puțin,sperând ca mărul să nu fie otrăvit.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 9:44 am

-Nu. Nu as face asa ceva. E un mar normal, la fel si celelalte fructe. Cand am facut magia, am cules fructele din mai multe livezi si le-am teleportat aici. Magia mea nu poate crea ceva din nimic. Asta poate face doar Zeus.
Sus In jos
Isabella Asura
Admin
Isabella Asura


Mesaje : 347
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : În pat

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 9:53 am

-Hiuu...ce bine, zice râzând și mușcă din măr.
-Mai zi-mi despre tine...trebuie să termin acest referat cât mai repede. zice râzând
Isabella scrie ce zisese Selena,și se oprise.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro/
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:52 am

Pai despre mine as putea spune ca si eu cand eram mica am mai facut unele lucruri care nu ar fi trebuit sa le fac. Nu eram foarte cuminte. Dar mai bine, ce ar fi sa facem un fel de interviou? Zic ca asa near fi mai bine la amandoua. Ca asa la liber nu pre am idei ce sa spun despe mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin templu - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin templu   Prin templu - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prin templu
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Prin Cimitir
» Răspundem prin întrebări.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Midnight Academy :: Padurea :: Templul Sant’Angelo-
Mergi direct la: