The Midnight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Midnight Academy

Uneori, pentru a descoperi adevarul, e nevoie sa muti muntii din loc
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I dreaming and then...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:35 am

Am mers cu un geamantan , in mana privind in spate curtea mare ,pasind inauntru si incetul cu incetul ma apropiam de dormitorul unde eram .
Usor atingand calnta si deschizand usa , in fata ochilor am vazut un peisaj frumos , draperile rosii , si tarndafirii din vaza care erau asezati pe masuta din mijlocul camerei , dar erau doua camere cu coua dormitoare ceea ce era ciudat.
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:34 pm

Ma plimbam pe holul academiei cautand numarul camerei. Vad o usa pe care scrie 352 si care er numarul camerei mele. Deschid usa si vad o camera frumoasa si inauntru o fata.
Camera era de fpat impartita in 2 camere cu 2 dormitoare. Era o camewra dubla, pentru 2 persoane.
-Buna! Se pare ca noi doua vom fi colege de camera.
Sus In jos
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 11:54 pm

-Da se pare ca sa este , asezandu-mi bagajele langa masa din mijlocul camerei .
-Tiffany Klein , prezentandu-mi numele si zambind dupa aceea.
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:27 am

-Invader Lamu. Spun eu prezentandu-ma si zambind la randul meu.
Sus In jos
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:50 am

Ce nume interesant ! exclamad iar dupa cateva secunde ducandu-mi valiza in camera.
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:53 am

Imi asez si eu valiza in partea mea de camera.
Sus In jos
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 5:06 am

-Iesind din camera imbracata in pijamale ,ce as putea face ca nu am somn .
-Hey tu ai somn ? am intrebat-o pe fata , dupa aceea asezanduma pe canapea.
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 5:14 am

-Nu, nu am somn nici eu. Eu sunt obisnuita sa dorm 2 ore, o data la 72 ore.
Sus In jos
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 5:17 am

- Ce putin dormi , si nu te simti obosita adica eu daca nu dorm o zii intreaga a doua zi ma vezi lata pe canapea sforaind .
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 9:46 am

-Nu ma smt obosita fiindcam-am obisnuit asa. Eu vin de pe alta planeta unde ziua e mai lunga.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I dreaming and then... Empty
MesajSubiect: Re: I dreaming and then...   I dreaming and then... I_icon_minitime

Sus In jos
 
I dreaming and then...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dreaming room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Midnight Academy :: The Midnight Academy :: Dormitoarele-
Mergi direct la: