The Midnight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Midnight Academy

Uneori, pentru a descoperi adevarul, e nevoie sa muti muntii din loc
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:18 am

-Pai stiu acest lucru , privindul cu atenti si expresia baiatului care se apropia incet de fata fetei , acesta prefera sa vada ce face el sa nu se bage.
Sus In jos
Wayne Roger
Moderator
Wayne Roger


Mesaje : 183
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 28

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:20 am

Roger se apropie incet de fata ei din ce in ce mai aproape.Ajunge la cativa centimetri de fata ei si o saruta.
Si ramane cu buzele lipite de ale ei pentru cateva momente.
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:36 am

-Sarutandul ,si fata inapoi cu apsiune ,iar dupa aceea dezlipindu-se de acesta si il privisera , puandu-si mana la cap si zambind.
Sus In jos
Wayne Roger
Moderator
Wayne Roger


Mesaje : 183
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 28

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:49 am

ROger o imbratiseaza si o priveste in ochii foarte fericit.
SI ramane cu privirea pe ea si ii zambeste.^Gand:Ce frumoasa e cu razele soarelui pe fata.^
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/
Tiffany Klein

Tiffany Klein


Mesaje : 57
Data de înscriere : 24/08/2011

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:51 am

-Stnad in stransoare acestuia ,si inchizand ochii lasandu-mi gandurile sa zboare , am schitat un zambet pe fata.
Sus In jos
Riku Shingemori

Riku Shingemori


Mesaje : 58
Data de înscriere : 25/08/2011

Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:51 pm

Acesta privind oarecum amuzat de scena celor doi tineri se decise totusi ca nu le-ar strica o mica vizita din partea cuiva neinvitat care ar putea totusi strica acel moment romnatic dar lui nui pasa.
-Mai!Mai! avem noi aici doi porumbei? spuse acest luru pe un ton destul dar in acelasi timp ironic
-A stai pe tine te stiut esti fata pe care am intalnit-o la lac iar tipul este,a da sper ca nu am stricat ceva mai initim nu-i asa? privindu-i pe cei doi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenament - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament   Antrenament - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Antrenament
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Midnight Academy :: Padurea :: Cascada-
Mergi direct la: