The Midnight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Midnight Academy

Uneori, pentru a descoperi adevarul, e nevoie sa muti muntii din loc
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un OZN in parc

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Aug 22, 2011 10:20 pm

-Si de ce ar trebui sa iti sutin pararea cand voi ve folositi pe fost de cobai.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 12:10 am

-Nu am spus nimic de sustinerea vreunei pareri. pur si simplu iti spueam cm cu ce ne ocupam noi.
Sus In jos
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 12:22 am

-Si ce ai zice daca si noi am proceda al fel?
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 8:40 am

Nu e vina mea sau a tatalui meu care e regele planetei. E vina presedintelui federatiei Galactice. Maximus. In urma cu 34 ani Uru adica cu 66 ani terestri, undeva prin luna Ianuarie anul 1945 al Terrei, in Constelatia Orion au fost alegeri pentru Presedintele Federatiei Galactice Orion. Pana atunci l-am avut pesedinte pe un mare intelept pe nume Zamax care era si liderul planetei Zizilon. In Constelatia Orion, orice lider al unei planete din Galaxiile constelatiei, poate fi ales Presedinte al Federatiei. maximus a iesit invingator prin fraudarea alegerilor. Fiindc are pile pe la Tribunalul Galactic nu a fost pedepsit ci i s-a dat dreptate. Cei care rapesc oameni sunt armata Federatiei. Nici o planeta din constelatie nu mai are armata proprie. Pe planeta noastra este un regim democratic numit Comunionism Umanist, intretinut de tatal meu care e conducatorul planetei. Pe alte planete din Federatie nici un conducator nu are curajul de a se impotrivi politicilor militare fasciste ale lui Maximus.
Sus In jos
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 9:16 am

-Nu am priceput absolut nimic din ce mi-ai zis.[spuse dand din cap in semn de "nu" la fiecare cuvant]
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 9:59 am

-Am spus ca nu eu sau poporul meu rapim. Cand am spus prima data "noi" m-am referit la popor in general, popor care inseamna o multime de extraterestri diferiti din mai multe planete ale mai multor galaxii din aceeasi constelatie. E ca si cum cineva din Germania s-ar referi la tot poprul din UE. Noi avem o armata unita si ea e sub conducerea lui Maximus. Si u noi ca persoane fizice rapim persoane de pe Terra ci armata noastra. Nu as putea spune ca Oni de pe Uru fac asta ci ei sunt sub conducerea tatalui meu si el e singurul care se impotriveste practicilor abuzive ale lui Maxius.
Sus In jos
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 10:01 am

-Tot nu inteleg nimic. Nu stiu cine sau unde e Uru asta, nu ma intereseaza ce face armata voastra si mai cu seama nu imi pasa de Maximilian sau cum il cheama.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 10:42 am

Incep si eu sa nu te mai inteleg. Eu vreau sa fim prietene dar simt ca tu nu dorsti asta si judeci dupa coperta si nu dupa continu. Eu nu m facut nicodat rau si cu atat mai mult nici cei de pe planeta mea. Cei car rapesc oamenii sunt armata lui Maximus asta de cand el a unit armatele din toata constelatia Orion. Cei care conduc acum constelatia sunt Maximus si adjunctul sau Varsar. Impotriva lor suntem doar 4 persoane. Eu de pe planeta uru, un baiat si o fata de pe planeta Zizilon si inca o fata pe nume Betty de pe o alta planeta a carui nume nu il stiu.
Sus In jos
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 10:46 am

-nu e ca nu vreau sa fim prietene. Dar nu inteleg ce e cu toata chestia asta. Nici nu cred ca imi voi da vreodata silinta. Hai sa mergem. O sa vobesc cu directorul sa te admita in seara asta. Daca vrei.
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 23, 2011 10:37 pm

-Bine, sunt de acord. Sa mergem.
Sus In jos
Olivia Kohler
Admin
Olivia Kohler


Mesaje : 309
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 2:36 am

Cele doua pleaca spre academie"

Ooc: Fac eu topic si joc eu rolul directorului
Sus In jos
https://midnight-academy.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 80
Data de înscriere : 20/08/2011

Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 10:15 am

OOC: Ok, unde e topicul?

Bic: O pasare incepe sa ciripeasca sub cerul noptii luandu-si apoi zborul dintre crengile stejarului din apropiere


Ultima editare efectuata de catre Bloodly-Chan in Mier Aug 24, 2011 10:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : Nu lasa doar OOC. Pune OBLIGATORIU si BIC)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un OZN in parc  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un OZN in parc    Un OZN in parc  - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Un OZN in parc
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Midnight Academy :: Orasul Sant’Angelo :: Parcul-
Mergi direct la: